Sorry, the position has been closed and it is no longer possible to apply for it.
Kverneriet kan tilby en morsom og positiv arbeidsplass hvor du vil få muligheten til å jobbe med erfarne kollegaer, med en aktiv ledelse. Våre ansatte er meget viktige for oss og vi er derfor opptatt av både personlig utvikling, samt å gi deg muligheten til å vokse innad i bedriften. Er du en av våre nyansatte som vil få muligheten til å jobbe på vår nye restaurant på Solli plass? Vi gleder oss til å høre fra nettopp deg.
Her på Kverneriet kan vi stolt si vi er på kontinuerlig leting etter det beste. Dette gjelder i de råvarene vi plukker ut, de øltyper og vinene vi serverer, samt medarbeidere vi ansetter. Vi mener våre gjester fortjener det beste vi kan gi de.
Vi søker nå etter serveringspersonalet med en genuin lidenskap for serveringsbransjen til vår voksende Kverneriet-familie.
Her på Kverneriet vi har stor tro på at ett godt arbeidsmiljø kommer av å behandle alle våre ansatte som en del av vår familie. Vi har stor tro på hver enkelt ansatt, og gir alle en mulighet til å vokse og utvikle sine arbeidsrelaterte og personlige ferdigheter. Vi består av ett team med enkeltindivider, som alle elsker bransjen vi jobber i. Vi søker alltid etter å utvikle oss og bistår hverandre med måloppnåelse - vi ønsker alle å bli best og å nå toppen.
Kverneriet ønsker ikke bare å tilby en alminnelig jobb, men en unik mulighet til å jobbe med de aller beste i serveringsbransjen. Vårt fokus er å gi kontinuerlig støtte, muligheter for progresjon, og individuell oppfølging for at du skal få jobbe i den rollen som både passer deg best og også den du selv liker best.
Til gjengjeld ønsker vi at du har ett oppriktig ønske om å være den aller beste utgaven av deg selv, at du har en positiv innstilling og holdning, og at du alltid har de beste intensjoner for det teamet du er en del av. Det er dette som gjør oss til de vi er.
Vi leter etter deg med flere års arbeidserfaring fra restaurantbransjen og som er over 20 år gammel. Vi ser etter deg med den rette JEG KAN OG ØNSKER –innstillingen. Her på Kverneriet er læringsmiljøet sterkt og vi mener at det ikke er noen som kan absolutt alt. Vi deler på erfaringer og kan gjennom dette bli best.
Om du derimot kun er ute etter en jobb, er nok ikke dette det riktige stedet for deg. Vi vil kun vurdere søknader fra personer med ekte lidenskap for faget og ett sterkt ønske om å tilhøre en familie som Kverneriet.
Vi søker servitører til vår restaurant i Tønsberg.
— English version —
At Kverneriet we take great pride in locating the finest things - whether it is our farm sourced produce, beers, wines or staff, we believe that our guests deserve the best we can find. Our current search is for waiting staff with a passion for the service industry to add to our ever-growing family.
At Kverneriet we believe that in order to create a great working environment we must treat our staff like family, trusting them and giving them the tools to grow in both job related skills and personally. We have a team of individuals that love the restaurant industry and are constantly looking to progress and reach their goals, who truly desire to reach the top.
We are not looking to simply provide a job, we are offering a career with some of the best in the business. We are always focused on giving constant support and progression, individual training and assessment, and ensuring that you are working in the most suitable and enjoyable role for you.
In return we ask that you be driven to become the greatest you possible can, have a positive outlook and approach to life, and to always have the best intentions for the team. We have a strong learning culture at Kverneriet and believe that there is no one that knows it all. We are looking for waiters who got at least 2 years of experience and is at least 20 years of age.
If you are simply after a job, this isn’t for you.
Only the most positive, passionate and family spirited people may apply.
We seek waiters to our restaurant in Tønsberg.