Jeg er en kvinne på 45 år som jobber/ bor i Larvik, og søker nå etter BPA assistenter til mitt team. Jeg jobber som lektor i ungdomsskole i en 100% stilling, men trenger noen som kan bistå meg i hjemmet mitt utenom arbeidstiden min.
Som person er jeg sosial, utadvendt og spontan. Det viktigste for meg er at vi har en god kjemi. Arbeidet vil for det meste foregå i mitt hjem, og det er fint om du ikke er fremmed for å gjøre litt husarbeid og hjelpe til med middagslaging.
Jeg søker nå etter faste assistenter, der arbeidstiden vil være ettermiddager og helg. Det vil være mulighet for jobb annenhver helg og 1-2 ettermiddager i uken (tirsdager og torsdager), men vi avtaler stillingsprosent nærmere, så presiser gjerne når du har mulighet til å jobbe. Kveldsvaktene vil i hovedsak være fra ca 16-21, og det vil være mulighet for dag og kveld i helger.
Arbeidsoppgaver vil primært være å assistere meg med f.eks. forflytning mellom hjelpemidler, hjelpe til med matlaging, bistå med stomi og irrigasjon, husarbeid, sosiale aktiviteter og andre hverdagslige gjøremål. Det vil også kunne komme opp reiser i helger, så det er en fordel om dette er noe du kan ha mulighet til etter avtale.
Jeg søker etter deg som har ett godt humør, samarbeider godt, er deg selv, kan ta initiativ og som er komfortabel med å kjøre stor bil (klasse B). Det er en fordel at du ikke er avhengig av at det skjer noe hele tiden, og at du kan trives like godt på en rolig hverdag som på en hektisk.
Vi vil kun vurdere de kandidatene som legger ved en video i søknaden for å forenkle søknadsprosessen, og presiserer gjerne når du har mulighet til å jobbe. Kvinner oppfordres til å søke
