Jeg skal på ferie til Vietnam, og trenger en stødig assistent som vil være med! :)
Jeg ønsker å reise på ferie til Vietnam i sommer sammen med familien min, men trenger da å ha med meg en assistent. Søker derfor etter deg som kunne tenkt deg å være med meg på en reise tre uker i juli/august. Endelig dato blir satt når billetter er bestilt. Dette er en midlertidig stilling for denne reisen, men om du ønsker og har mulighet kan du fint fortsette å jobbe hos meg som tilkallingsassistent. Jeg bor i egen leilighet i Gjøvik. Viktig at du har mulighet til å jobbe litt i forkant av reisen, slik at vi har mulighet til å bli litt kjent.
Litt om meg; Kvinne i 30-årene med fysiske utfordringer og delvis rullestolbruker. Jeg har en svært utfordrende talemåte, og er veldig glad i å snakke fritt. En stor del av jobben din vil være å fungere som tolk og videreformidler av det jeg sier – både i samtaler ansikt til ansikt og over telefon. Jeg er asiatisk og elsker å eksperimentere med matlaging, særlig vietnamesisk hverdagskost – autentisk og fusion, ikke typisk restaurantmat. Jeg er glad i fysisk aktivitet og holder på med aktiviteter som sykling, klatring, bading og liker å reise og oppleve nye ting.
Det betyr at:
-Du må ha svært god verbal norskforståelse
-Du må være tålmodig, lyttende og trygg i kommunikasjon
-Du kan ikke være folkesky eller «snakkesky»
-Du vil jobbe alene sammen med meg store deler av tiden, men på denne reisen er vi også sammen med familien min
-Du er glad i å være fysisk aktiv
Arbeidsoppgaver:
-Assistere meg på reise
-Hjelpe med i kommunikasjon med andre
-Bistå med bæring og rullestol
Jeg trenger at du er:
-Tålmodig, trygg og verbalt sterk
-Liker å være aktiv og delta
-Selvstendig og ansvarsbevisst
-Komfortabel med å snakke mye og på vegne av andre
-Åpen, fleksibel og har sans for humor
Formell utdanning er ikke et krav – personlig egnethet er avgjørende. Det viktigste er at du er komfortabel med å være med på reise og at vi klarer å kommunisere godt sammen :)
Prima Assistanse dekker utgifter for deg på denne reisen (transport, overnatting og diett), og du får selvfølgelig betalt for timene du jobber.
Tenker du at dette er jobben for deg så skriv en søknad og fortell meg hvem du er, så jeg kan danne meg et godt inntrykk før et eventuelt intervju. Aktuelle kandidater inviteres fortløpende til intervju.
Jeg blir din arbeidsleder og Prima Assistanse blir din arbeidsgiver.
Gleder meg til å høre ifra deg, og håper du vil være med 😊
