🎮 Ung og livsglad kar søker flere gode BPA-assistente

Stillingstittel
BPA assistent

Arbeidsgiver
Prima Assistanse avd. Rogaland (6095)

Arbeidssted
Egersund

Ansettelsesnivå
Deltid (10%-20%)

Stillingstype
Fast stilling

Søknadsfrist:
Snarest

Ønsket oppstart
Etter avtale!

Kontaktperson

E-post
rogaland@prima-assistanse.no

Telefon
46433366

Søk på denne stillingen

Jeg er en ung kar som søker flere gode assistenter til BPA‑teamet mitt. Andre beskriver meg som positiv, glad i folk og trivelig å være sammen med. Har du lyst til å bli en del av teamet mitt? Søk da vel – så blir vi bedre kjent!

🎈Litt om meg:                                                                                                    

Jeg er en livsglad, humoristisk og snill kar som elsker hestekrefter og gaming. Jeg er sosial og liker å være sammen med andre. Jeg kommuniserer godt, men jeg trenger hjelp gjennom hele dagen. Foreløpig bor jeg sammen med familien min i et godt tilpasset hus i Egersund sentrum.

👀Hvem jeg ser etter:

Jeg håper å finne noen som ønsker å bidra positivt og skape en kjekk hverdag for meg. Du er gjerne utadvendt, tar initiativ, er god til å finne løsninger og viser omsorg på en trygg og respektfull måte. Gjensidig respekt og evnen til å vise omtanke er noe jeg verdsetter høyt. Er du over 18 år og studerer, eller har planer om å studere et helserelatert fag, kan dette være en fin innføring i helseyrket – men det er ikke et krav. Hos meg er du velkommen til å søke selv om du ikke har erfaring fra tilsvarende arbeid.

📌Arbeidsoppgaver:

Jeg trenger hjelp gjennom hele dagen for å kunne leve et mest mulig aktivt og selvstendig liv. Du hjelper meg med å planlegge og gjennomføre aktiviteter både ute og hjemme, og du er en trygg person som gjør det mulig for meg å delta på sosiale arenaer. Du må være komfortabel med å gi hjelp med personlig hygiene. Det vil også være medisinske prosedyrer du må lære deg. Du får god opplæring og veiledning fra foreldrene mine.

⏰Arbeidstid:

Jeg ønsker å ansette 1-2 assistenter til og det er ønskelig at du kan jobbe hver andre eller hver fjerde helg, alt etter ønske og behov. Vaktene vil være 12 timer så da vil vi bli godt kjent og får anledning til å gjøre mye kjekt sammen.

✔️Kvalifikasjonskrav:

  • 18 år og plettfri vandel
  • Gode norskkunnskaper, skriftlig og muntlig
  • Førerkort klasse B (jeg har egen bil som vi kan bruke)
  • Ikke allergi mot hund

📝Prima Assistanse tilbyr: 

  • En meningsfylt jobb som fremmer likestilling 
  • Gode arbeids- og lønnsbetingelser gjennom tariffavtale 
  • Grundig opplæring og tett oppfølging av lokalkontor 
  • En selvstendig jobb med varierte oppgaver 

Høres dette spennende ut? Ta kontakt – jeg meg til å høre fra deg! 🙂

Om arbeidsgiveren

BPA er en forkortelse for brukerstyrt personlig assistanse. Det er i hovedsak en alternativ måte å organisere praktisk bistand på for funksjonshemmede. BPA skiller seg fra mer tradisjonelle tjenester ved at det er personen med assistansebehov som selv bestemmer hvordan assistansen skal være. BPA er et frigjørings- og likestillingsverktøy som bidrar til at den med assistansebehov får frihet til å leve et selvstendig og aktivt liv - på lik linje med andre i samfunnet. Prima Assistanse har spesialisert seg på BPA, og er i dag en betydelig leverandør i hele Norge. Vi jobber hver dag for å bidra til at funksjonshemmede får den friheten og assistansen som er nødvendig for å kunne leve et selvstendig liv. Vi er opptatt av å levere et godt konsept, kvalitet i alle ledd, å ha profesjonelle medarbeidere og gode rutiner, slik at vi sammen bidrar til en suksessfull hverdag. Nysgjerring på hvordan det er å jobbe hos oss? Les mer på vår karriereside: https://prima-assistanse.no/karriere/jobbe-som-bpa-assistent/

Søk på denne stillingen

Vær oppmerksom på at vi kan sende e-poster og kalenderinvitasjoner til adressen du oppgir


Kontakt oss på hallo@vilect.com

Personvern | Informasjonskapsler

© 2017–2026 Vilect

Prima Assistanse avdeling Rogaland bruker informasjonskapsler på denne siden for å forstå hvordan kandidater finner frem til og leser stillingsannonsene deres. Dette kan inkludere markedsførings- og analyseverktøy. Du kan gjerne avslå – det har ingen innvirkning på søknaden din.

Les mer