Er du aktiv? Liker du å reise? Da er det deg jeg leter etter!

Stillingstittel
BPA assistent

Arbeidsgiver
Vestfold

Arbeidssted
Sandefjord

Ansettelsesnivå
Ekstrahjelp

Søknadsfrist:
Snarest

Kontaktperson

BPA koordinator

E-post
helen@prima-assistanse.no

Søk på denne stillingen

Jeg er en kvinne som både er aktiv, og liker en stille stund. Jeg trenger assistenter 24/7 alle dager i uken, med hvilende natt. Jeg har et stort behov for tilkallingsassistenter som har mulighet til å stille på kort varsel. Jeg sitter i elektrisk rullestol og kommer meg rundt med den på egenhånd, men trenger hjelp til en god del andre ting også.

Hvem er jeg?

Jeg er en positiv kvinne med masse humor. Jeg har stor interessere for trening. Jeg liker å holde meg i form og er derfor ofte på trening, både på løpebane/gang og sykkelsti, treningsstudio og hjemme. Jeg trives også med en god bok, og er kreativ innen kunst og håndverk. Utover dette liker jeg å være sosial med venner og familie. Av og til er jeg også på ferieturer, både i inn- og utland. Blir du ansatt som assistent, håper jeg at du kan bli med på slike turer til f.eks. Steinkjer eller Dubai.

Om stillingen

Her er det bare å laste opp CV, svare på spørsmålene du får når du trykker på Søk her-linken. Jeg blir ekstra glad hvis du svarer på videospørsmålene også. Det gir meg en god pekepinn på om jeg tror vi har kjemi – for kjemi mellom oss er viktig.

Vaktene vil variere fra 43h til 67h

 

Typiske arbeidsoppgaver:

·        Morgenstell.

·        Dusje og skifte klær.

·        Toalettbesøk.

·        Sjåfør.

·        Hjelpe til med å gi mat/drikke, de dagene jeg ikke klarer å utføre dette selv.

·        Bistå meg på sosiale aktiviteter, boccia, FrameRunning, besøke venner, dra til byen etc.

·        Handle sammen med meg når jeg ønsker det.

·        Sette pc, telefon og IPad på ladding.

·        Være med meg på jobb.

·        Slå av/på lys.

·        Lukke opp og igjen dører.

·        Hente ting jeg ikke når selv. 

·        Sjekke inn på fly.

·        Hente bagasje.

·        Sjekke inn på hotell.

 

Alt avhengig av dagen, og god kjemi mellom oss vektlegges sterkt!

En mer detaljert beskrivelse av hjelp vil foreligge ved en eventuell opplæring.

Hvem er du?

·        Du har masse humor, er fleksibel og kanskje spontan

·        Du har evnen til å være rolig når situasjonen tilsier det

·        Du er positiv, løsningsorientert og ser muligheter fremfor begrensninger

·        Du stiller med førerkort , jeg stiller med bil

·        Er over 18 år og har plettfri vandel

·        Har gode norskkunnskaper, muntlig og skriftlig


Om arbeidsgiveren

BPA er en forkortelse for brukerstyrt personlig assistanse. Det er i hovedsak en alternativ måte å organisere praktisk bistand på for funksjonshemmede. BPA skiller seg fra mer tradisjonelle tjenester ved at det er personen med assistansebehov som selv bestemmer hvordan assistansen skal være. BPA er et frigjørings- og likestillingsverktøy som bidrar til at den med assistansebehov får frihet til å leve et selvstendig og aktivt liv - på lik linje med andre i samfunnet. Prima Assistanse har spesialisert seg på BPA, og er i dag en betydelig leverandør i hele Norge. Vi jobber hver dag for å bidra til at funksjonshemmede får den friheten og assistansen som er nødvendig for å kunne leve et selvstendig liv. Vi er opptatt av å levere et godt konsept, kvalitet i alle ledd, å ha profesjonelle medarbeidere og gode rutiner, slik at vi sammen bidrar til en suksessfull hverdag. Nysgjerring på hvordan det er å jobbe hos oss? Les mer på vår karriereside: https://prima-assistanse.no/karriere/jobbe-som-bpa-assistent/

Søk på denne stillingen

Vær oppmerksom på at vi kan sende e-poster og kalenderinvitasjoner til adressen du oppgir


Kontakt oss på hallo@vilect.com

Personvern | Informasjonskapsler

© 2017–2026 Vilect

Prima Assistanse avdeling Vestfold bruker informasjonskapsler på denne siden for å forstå hvordan kandidater finner frem til og leser stillingsannonsene deres. Dette kan inkludere markedsførings- og analyseverktøy. Du kan gjerne avslå – det har ingen innvirkning på søknaden din.

Les mer