Beklager, denne stillingen er lukket og det er ikke lenger mulig å søke på den.
Ung landslagskytter søker nye assistenter
Jeg er en gutt på snart 18 år som går på NTG Kongsvinger ved skytterlinjen.
Jeg bor på hybel for meg selv og trenger assistanse til en del dagligdagse gjøremål. Jeg trenger også assistanse i skytetrening, skyttersamlinger og stevner/konkurranser. Du trenger ikke ha kunnskap om skyting, du vil få grundig opplæring i det som blir dine oppgaver.
Min store lidenskap er først og fremst skyting, samtidig er jeg også interessert i dataspill og være med venner.
Arbeidsoppgaver vil være:
· Assistere ved skytetrening og konkurranser
· Assistere på aktiviteter og reiser
· Husarbeid og matlaging
- Dagligdagse gjøremål på hybelen
Jeg trenger nå flere tilkallingsassistenter i teamet. Det kan bli mulighet for mer fast etter hvert.
Du må
· være over 18 år
- være fleksibel
· Ha plettfri vandel
· Ha førerkort, da jeg stiller med bil.
· Ha svært gode norskkunnskaper, muntlig og skriftlig
Det er viktig at du er fleksibel og spontan, men samtidig har evnen til å være rolig når situasjonen tilsier det. Kjemi mellom deg og meg vil være avgjørende 😊
Arbeidstiden vil i hovedsak være på tidlig morgen/formiddag og på ettermiddagen/kvelden; samt i helger og ferier. Jeg deltar på stevner i inn-og utland, slik at det å kunne være med på reise vil være viktig.
Prima Assistanse er være arbeidsgiver, Mamma vil være arbeidsleder, men jeg leder ordningen selv i det daglige.
Jeg søker etter unge personer mellom 18 – 40 år
Lønn 185,38 kr/time + tillegg kveld og helg.
Søknadsfrist snarest og det vil bli holdt fortløpende intervju.
Oppstart: Etter avtale
