Beklager, denne stillingen er lukket og det er ikke lenger mulig å søke på den.
Heisann,
Veldig flaks at det var deg vi ansatte, dette kommer til å bli legendarisk og sammen skal vi skape Campingglede. Det kommer til å bli superspennende å ha deg med som en av tre personer i dette lille teamet som skal sette standarden for kundeservice i Campingvognbransjen i Norge. Du har allerede fått tittelen årets råeste campingvognselger!
Den største utfordringen og den største muligheten vi får sammen er å bygge Stamsaas Caravan helt fra bunnen av. Det beste er at vi er en del av veksten til et lite konsern med 102 år historie bak seg i Sarpsborg. Heldigvis skal vi selge Norges beste merker(helt objektivt!) på campingvogn, Hobby og Fendt, og vi skal samarbeide med Norges råeste bobilforhandler(helt objektiv!) Stamsaas Fritid. Tenk deg å få lov til å være med på å forme et helt nytt selskap i dette historiske konsernet, det blir helt rått! Det er store muligheter for at vi ser vekst allerede inn i år to fra oppstart.
Det blir godt å ha med en som deg, stiller opp når som helst ved behov og er ikke redd for å ta i et tak. I og med at vi bare er et lite team på tre stykker så må du til tider bidra utover din tildelte rolle. Som et lite team skal vi støtte hverandre og være runde i kantene for å opprettholde god dynamikk og et velsmurt maskineri.
Teamet vårt kommer til å bli unikt fordi alle har det samme ønske om å bidra til at dette blir den beste versjonen av Stamsaas Caravan. Vi kommer til å samarbeide mye med Stamsaas Fritid og delta på felles julebord, sommerfest og bowling med den gjengen.
For at du skal kunne utvikle deg ønsker vi at du deltar på minst et kurs i året, ingen blir noen gang utlært og vi kan alltid bli bedre. Årlig har bransjen kurs vi deltar på. Til og med et kurs i keramikk er mulig, for er du fornøyd på fritiden så har vi de beste forutsetninger for at du også gjør en god jobb her. Dette er plassen vi ønsker skal være mer enn bare jobb, det skal være en plass du vil være. Det skal være en plass du kommer for å skape glede, ekte campingglede.
Nå er det ditt ansvar å velge den rette produktmiks av campingvogner til markedet, selge vognene til de beste kundene, arrangere messer og aktiviteter, planlegge og gjennomføre markedsføring(her får du litt hjelp). Så med dine salgsninjaferdigheter kan vi nesten ikke vente med komme i gang.
Dette er de mulighetene du får når du begynner hos Stamsaas Caravan:
- Bli en del av 102 år med historie som skyter fart.
- Vokse videre sammen med Stamsaas konsernet.
- Forme din egen hverdag, for bedriftens beste
- Utforme hvordan din egen arbeidsplass skal se ut. Kanskje til og med være med på å bygge den.
- Bidra til å skape drømmekultur på jobben.
- Jobbe i et lite team
- Mye ansvar, så veldig bra at du er så ansvarsfull
- Stort spillerom for kreativitet og innflytelse på egen arbeidshverdag.
- Sette standarden blant dine kollegaer på hva eksepsjonell bedriftskultur er.
Jeg må bare få sagt det at din personlighet traff oss som fot i hose. Du viste oss at du kan selge hva som helst til hvem som helst. Det gjør seg perfekt med så god kremmerånd, spesielt fordi deler av lønnen er på provisjon. Her hos oss handler det ikke alltid om å selge mest, men å gjøre gode handler som bygger langsiktige gode relasjoner med kundene våre. Vi skal selge opp til det volumet som gjør at vi opprettholder gode handler med høy kvalitet. Du trenger ikke være et teknisk produktgeni, men du må greie å tilegne deg den kunnskapen som gjør at du kan veilede kunden til å velge det mest korrekte produktet til sine behov.
Her kommer også en oversikt over hva du får når du starter:
- Lønn på konto minst en gang i måneden
- Skrivebord og en stol det er mulig å sitte på, selv om du ikke alltid skal sitte på den
- Kollegaer med varierende underholdningsverdi.
- Mobiltelefon med stappfullt kontantkort
- Sendt på kurs for å ta BE, altså hengerlappen.
- Ansvar for å lage pakkekalender til kollegaene i desember
- En uke på tur for å lære deg hvordan produktene fungerer og treffe potensielle kunder på tur.
- En egnet t-skjorte å ha på seg med logo
- Sikkert mye annet vi glemmer å nevne her.
For at du skal ha litt å bruke tiden din på før du møter på jobb her så vil jeg du skal sjekke ut Stamsaas Fritid sine sosiale medier for litt inspirasjon, samtidig sjekk gjerne ut andre forhandlere gjør så ser du både hva vi ikke skal gjøre og gode ideer vi kan herme etter. Podcast "Bobilpodden", Youtube kanalen "Stamsaas Fritid", nettsiden www.stamsaasfritid.no, Facebook og Instagram.
Om arbeidsgiveren
Selskapet som blir formet i disse dager heter Stamsaas Caravan og skal tilhøre den 102 år gamle Stamsaas historien. Vi har røtter tilbake til 1920 da Johan Stamsaas Automobilforretning ble etabler i Pellygata i Sarpsborg.
Stamsaas Caravan sin visjon er campingglede og det skal være kjernen i vår aktivitet. Vi skal jobbe for å skape glede hos Campingfolket og det skal vi gjøre gjennom å selge vogner fra Hobby og Fendt, ha tilgjengelig servicetekniker samt tilby alt av utstyr.
Vi kommer til å samarbeide tett med Stamsaas Fritid. Arbeidssted blir Glomveien 6, der lokalene skal pusses opp nå i sommer og stå klart til vår store åpning 1. september.
Stamsaas er et lite familieeid selskap som sysselsetter ca. 30 fast ansatte med kort vei mellom ledelse og kollegaer. Det skal være flat struktur med lite byråkrati, der gode ideer og kreativitet skal ha romslig spillerom. I Stamsaas familien passer du derfor inn om du liker å være en plass som er litt mer enn bare en jobb. Det skal være en del av deg å tilhøre Stamsaas. :)
Hilsen Camilla, Daglig Leder, Stamsaas Fritid.
