Musikkelskende jente i rullestol: Jazz, Soul og alternativ Indie er mine toner.
Er du min matchende assistent?
Jeg trenger flere til å bli en del av min flotte gjeng!
Jeg søker nå etter noen i en 70% vikariat stilling frem til august.
Jeg søker også etter tilkallingsvikarer som kan jobbe nå fremover, men som også har mulighet til å jobbe en del i sommer.
Jeg har lett grad av cp, og trenger hjelp til litt stell og praktiske gjøremål i hverdagen. Men å være bpa for meg er også en veldig koselig jobb, hvor man blir gode venner, og jeg vil tørre å påstå at jeg har fått mange venner gjennom det å ha bpa!
Jeg er en 23 år gammel jente som kommer fra Gjøvik, har bodd noen år i Trondheim, og er nå tilbake på Gjøvik. Jeg er blid og sosial, glad i konserter og musikk, og jeg liker i å henge med venner. Du kan bidra til at livet mitt berikes med dette! Jeg trenger nemlig bistand i hverdagen for å få den til å gå opp. Og jeg trenger hjelp og støtte til å komme ut og delta på arrangement, og sosiale aktiviteter. Jeg har middels grad av CP og noe som heter CVI. Jeg tror og håper at det er en ganske morsom og fin jobb å være min BPA. Jeg trenger hjelp til alt fra å lage mat, til å komme meg opp om morgenen og å legge meg på kvelden. Men jeg vil også dra på eventer og å ha det gøy! Jeg er også på ridning fast hver uke, så om du har litt erfaring med hest er det en stor fordel.
Jobben vil bestå i:
- Morgenstell og å bistå meg til å gjøre meg klar til jobb
- Støtte meg gjennom arbeidsdagen og sørge for at jeg har det jeg trenger for å gjøre jobben min
- Å hjelpe meg å legge planer og organisere hverdagen
- Å hjelpe meg til å holde orden i leiligheten
- Handling
- Matlaging
- Fritidsaktiviteter og cafétur, kino eller konsert
- Følge med til ridning
- Kveldstell
Jeg har hatt mange fantastiske assistenter i teamet mitt, som jeg virkelig verdsetter. Jeg er på utkikk etter flere som kan assistere meg både på dagtid og på kveld, eller en helg innimellom. Assistenten som jobber dagtid, er den som hjelper meg å komme meg av gårde til jobb. På jobb er det jeg som er på jobb, men jeg trenger at du er en støttespiller og en hjelp for meg gjennom arbeidsdagen. Du skal ikke gjøre min jobb, men du skal sørge for at jeg har det jeg trenger for å gjøre min.
Jeg er kreativ og liker å tegne. Det er en hobby jeg har. Så elsker jeg musikk. Hele vennegjengen min er musikere, og det hadde vært veldig kult om du har samme interessene. Jeg digger jazz, soul og alternativ indie. Og er veldig glad i å dra på konserter. – Håper du blir med?
Det er viktig at du:
- Ser meg og mine behov
- Er pålitelig og pliktoppfyllende
- Er støttende og omsorgsfull
- Moden og ansvarlig
Jeg oppfordrer unge kvinner til å søke, så dette er perfekt for deg som tar et friår eller bare vil gjøre en viktig forskjell i hverdagen til andre! Det viktigste er at kjemien er til stede og at vi får det arti’ sammen. Jeg har nå ledig en 70% vikariat stilling i teamet mitt, også trenger jeg flere tilkallingsvikarer.
Min mor er med-arbeidsleder og styrer skuta sammen med meg. Det betyr at det er min mor som blir din nærmeste leder i hverdagen, og Prima Assistanse er arbeidsgiver. Både Prima Assistanse, mamma og jeg er opptatt av at du har et trygt og godt arbeidsmiljø, og får god veiledning og opplæring.
Prima Assistanse er arbeidsgiver og tilbyr:
- En meningsfylt jobb som fremmer likestilling
- Gode arbeids- og lønnsbetingelser gjennom tariffavtale
- En givende jobb med varierte oppgaver
- Egen kontaktperson ved lokalkontor
- Kurs
Jeg håper du synes dette høres interessant ut og jeg gleder meg til å høre fra deg! Så ikke nøl med å sende inn en søknad om du kjenner dette er noe du kunne tenkt deg.
Kun aktuelle kandidater blir invitert til intervju.